Özel Jet Kiralama

Özel Jet Kiralama

ucak-kiralama

Özel jet kiralama; bir jetin, yerel ve uluslararası kanunlar içerisinde bir yerden diğerine yaptığı seyahat süresince sivil veya resmi kuruluşlar tarafınca kiralanmasıdır.

Özel Jet Kiralama Süreci Nasıl İşler?

Özel jet kiralama süreci işleyişi rezervasyon şeklinde işlemektedir. Kişi veya kurum Özel jet kiralayacağı zaman jet firmasını arar ve rezervasyonunu yaptırır. Rezervasyon sırasında firma tarafından sunulacak fiyatlar ise şu dört bilgiye göre değişmektedir;

· Kalkış yapılacak şehir

· Varış yapılacak şehir

· Uçuş tarihi ya da tarih aralığı

· Yolcu sayısı

Özel Jet Kiralama Avantajları Neler?

Günümüzde çok fazla tercih edilmeye başlanan özel jet kiralama diğer uçuş yöntemlerine göre bazı avantajlar barındırmaktadır. Özel jet kiralama avantajları şöyledir;

· Kiralık jet hizmeti almanın:

· Rahat ulaşım sağlamak,

· Konforlu bir yolculuk,

· Uçaklara nazaran daha hızlı ulaşım yapmak,

· Diğer ulaşım yollarına göre kişisel uçuş hissiyatı elde etmek,

· Bilet alma, check etmek gibi birçok aşamadan kurtulmak,

· Planlamaya hazır bir şekilde ulaşabilmek,

· Alanında uzman kişilerle uçuşun keyfini çıkarma gibi birçok avantajı bulunmaktadır.

· Özel jetlerde ateşli tüm silahlar güvenlik ekibi gözetiminde taşınabilmektedir.

· Yine uçaklara yolcu bölümüne bindirilmesi yasak olan evcil hayvanları özel jetlerde yanınızda taşımanız mümkündür.

· Tamamen size özel butik hizmet verecek profesyonel mürettebat ile emrinizde olacaklar.

Gecikmeye karşı alışılageldik uçuş hizmeti gibi sizi ortada bırakmayacak özel jet hizmeti.

· Wi-Fi ile internet imkânı bulunan jetlerde okyanus üzerinde seyahat edilmediği sürece özgürce telefon kullanılabilmektedir.

· Sizin emrinizde bulunacak olan personel ihtiyacınız olan şeyleri sizler için karşılayacaktır.

GIVSideBlur

Özel Jetler Kaça Ayrılır?

Özel Jetler kaça ayrılır? Sorusu bağlamında özel jetler büyüklüğüne ve azami mesafesine göre kategorilere ayrılmaktadır. Bu bağlamda özel jetler 3 ana kategoriye ayrılırlar; Hafif jetler, orta büyüklükteki jetler ve ağır jetler. Bu kategoriler ise kendi aralarında piston, süper hafif, süper orta, çok uzun menzil ve turbo motor gibi alt kategorilere ayrılmaktadır.

Özel Jet Yolcularından İstenen Belgeler Nelerdir?

Özel jet ile uçuş yapacak kişilerden bu uçuş için bazı belgeler talep edilmektedir. Bu belgelerin uçuştan önce eksiksiz olarak teslim edilmesi şarttır. Peki özel jet yolculuğu için istenen belgeler nelerdir? Bir göz atalım.

· Uçuş yapılacak yere göre pasaport,

· Kimlik

· Vize

· Gidilecek ülkenin yetkili kurumlarının isteğine göre oturum ve çalışma izni,

· Sağlık testi sonucu,

· Doldurulması gereken özel bir form talep edilmektedir.

gulfstream-g550

Özel Jet Kiralama Avantajları

Özel bir jetle seyahat etmek, gitmeniz gereken yere ulaşmanın en lüks ve rahat yollarından biridir. İster bir şirket yöneticisi, ister varlıklı bir birey veya dört kişilik bir aile olun, özel jet kiralama, varış noktanıza hızlı ve şık bir şekilde ulaşmanın harika bir yoludur.

Özel jet kiralama, özellikle sık seyahat etmesi gereken ve stressiz bir deneyim isteyenler için onları çekici kılan bir dizi avantaj sunar. Özel jetle uçmanın en büyük avantajlarından biri de kendi uçağınızın konforunu yaşayabilmeniz ve havalimanı güvenliğinde uzun kuyruklardan kurtulabilmenizdir. Ek olarak, özel jetler varış noktanıza doğrudan rotalar üzerinden gidebileceğinden, uzun aktarmalardan kaçınabilirsiniz.

Özel bir jetle uçmanın bir diğer avantajı da seyahat deneyiminizi özelleştirebilmenizdir. Kabin yerleşimini, olanakları ve hatta uçakta servis edilmesini istediğiniz yemek türünü seçebilirsiniz. Bu, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre size özel bir seyahat deneyimi oluşturmanıza olanak tanır.

Son olarak, özel jetler en üst düzeyde gizlilik ve güvenlik sunar. Uçaktaki tek yolcu siz olduğunuz için, yabancıların konuşmalarınıza kulak misafiri olması veya kişisel alanınızı işgal etmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Ek olarak, özel jetler, yüksek hava trafiği olan alanlardan kaçınmak için alternatif rotalar kullanabildikleri için ticari havayollarından daha güvenlidir.

Özel jet kiralama lüksünü ve rahatlığını yaşamak istiyorsanız, bu alanda hizmet sunan bir dizi şirket var. Bu şirketlerin çoğu, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulabilmeniz için çok çeşitli hizmetler ve olanaklar sunar. Doğru charter hizmeti ile geleneksel hava yolculuğuna kıyasla benzersiz, unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

İster sık seyahat eden biri olun, ister sadece ara sıra uçan biri olun, özel bir jetle uçmak, gideceğiniz yere şık bir şekilde ulaşmanın harika bir yolu olabilir. Doğru kiralama hizmetiyle, tam olarak ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış lüks, stressiz bir seyahat deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Kabin yerleşimini ve olanaklarını özelleştirmekten uzun kuyruklardan ve kalabalık havalimanlarından kaçınmaya kadar, özel jet kiralama, rahatlık ve konforda en üst noktayı sunar. Eşsiz gizlilik ve güvenlikle, yolculuğunuzun emniyetli olacağından emin olabilirsiniz. Bu nedenle, seyahat etmenin lüks ve rahat bir yolunu arıyorsanız, özel jet kiralama sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.